Оплата онлайн

Прокат авто в Тбілісі

прокат авто Тбилиси

Гамарджоба! Що означає, з грузинського, здрастуйте, і означає, що ви перебуваєте в столиці Грузії - Тбілісі. Грузія - незвичайна країна з багатовіковими традиціями, давньою історією, в якій живуть горді, але дуже гостинні, відкриті люди. Починати своє подорож по Грузії варто саме з Тбілісі.

Тбілісі є діловим містом в Грузії. Тут зосереджені головні офіси компаній. Тому, якщо ви збираєтеся їхати в Тбілісі у справах і все встигнути без послуги прокат автомобіля в Тбілісі просто не обійтися. І так, ви приземлилися в головному аеровокзалі Грузії, раніше відомим як Тбілісі Лочіні. Що далі??? Основним транспортом Грузії є автобуси, іноді не дуже комфортні. До того ж в деяких оплатити послуги можливо тільки по банківській карті або потрібен проїзний, що може бути незручно для туристів. Не всі зупинки дублюються англійською мовою, і російською мовою говорить лише мала частка людей, переважно старшого покоління, що теж не зовсім зручно. Є також і метро, ​​послуги таксі. Але як все це можна порівняти з тим, якщо взяти автомобіль в оренду в Тбілісі з «відкритим верхом» тобто кабріолет !! На секунду уявіть: ви їдете по гірському серпантину, насолоджуючись природою і свіжим гірським повітрям. Ціни на прокат авто в Тбілісі цілком демократичні від 10 до 80 доларів США в залежності від терміну оренди автомобіля в Тбілісі, Грузії.

Для замовлення автомобіля в прокат слід заповнити on-line форму замовлення авто в прокат на нашому сайті.

На лімузинах тут роз'їжджати не прийнято. Користуються великою популярністю оренда джипів (позашляховиків) в Тбілісі , Грузії. Великих таких, масивних. Якщо вам необхідно підкреслити свій статус, то в чому ж справа ??? Прямо в Тбілісі, в офісі нашої автопрокатної компанії, можна замовити машину на ваш смак і колір.

Відстань від аеровокзалу Тбілісі до центральної вулиці, проспект Руставелі приблизно 20 км, від залізничного вокзалу трохи більше 25 км.

В'їжджаючи в місто, стає не зрозумілий архітектурний стиль Тбілісі. Тут і панельні будинки часів СРСР, і старі двоповерхові будинки, і великі квартали новобудов, побудованих з використанням інноваційних технологій. Широкі проспекти переходять у вузькі вулички. Загалом повна мішанина стилів. А все тому, що місто руйнувався і будувався 40 раз !! Насамперед варто відвідати гору Давида, її ще називають гора Мтацмінда. З гори відкривається дивовижний вид на місто.

У старій частині міста знаходяться сірчані лазні. Подейкують, що саме місто будувався навколо цих лазень. Вони були оспівані ще великим поетом А. С. Пушкіним: «Зроду не зустрічав я нічого розкішніше тіфліських лазень". Тифліс це стара назва Тбілісі. До речі, в перекладі, Тбілісі означає тепле місто. (Тбілі - «теплий»). Ця назва напряму пов'язують з наявністю в місті теплих сірчаних джерел. Ці місця обов'язково варто відвідати.

Варто ще сказати, що якщо у вас є друзі в Грузії, не поспішайте їм дзвонити, поки не відвідаєте всі визначні пам'ятки, замовивши оренду автомобіля в Тбілісі. А то ризикуєте провести всю відпустку в застіллях.

У декількох кілометрах на північ від Тбілісі знаходиться місто Мцхета , колишня столиця Грузії, яку називають «другим Єрусалимом».

У Мцхете знаходиться комплекс монастиря Самтавро (головний храм XI століття) і кафедральний собор Светіцховелі. Саме в кафедральному соборі Светіцховелі зберігатися найбільша реліквія християнського світу, Хітон Ісуса Христа. Воістину святе для всіх християн місце. Пам'ятки культури регіону знаходяться під охороною ЮНЕСКО і відносяться до всесвітньої спадщини.

Про Тбілісі можна довго говорити, але ж краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому, приїжджайте в Тбілісі, беріть на прокат машину , і ми вам обіцяємо це подорож буде просто незабутньо. До зустрічі в Грузії, і як то кажуть «шехведрамде».


Прокат автомобілів в інших містах Грузії

Наша компанія пропонує послуги прокату автомобілів в Тбілісі, а В Батумі і Кутаїсі є наші представництва, але ми готові за бажанням клієнта надати автомобіль в прокат не тільки в зазначених нами містах, але і в інших містах Грузії.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому будь-якому місті Грузії, напишіть нам , ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з компанією Ліон Автопрокат Ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку .