Оплата онлайн

Прокат автомобілів в Кутаїсі

прокат авто Кутаїсі

Що знає про Кутаїсі простий обиватель ?? Місто в Грузії ... І все .. Інша справа затяті мандрівники: «Найдешевший спосіб на літаку дістатися до Грузії». І дійсно, купити квиток можна від 50 до 100 доларів США (ціна залежить від сезонності). Для багатьох мандрівників з Міжнародного аеропорту імені Давида Будівельника в Кутаїсі і починається подорож по Грузії.

І, звичайно ж, вам знадобиться послуги транспорту.

Основним транспортом Кутаїсі є маршрутні таксі. Але хотілося нагадати, що автомобіль в Грузії не розкіш, а засіб пересування. Думаєте, що взяти машину на прокат в Кутаїсі дорого ?? Ви просто ще не ознайомилися з нашими цінами.

Погодьтеся, приємно, коли ви приходите в аеропорт, ж / д вокзал, і вас з привітністю і справжнім кавказьким гостинністю зустрічає менеджер компанії і передає вам машину за лічені хвилини. Прокат автомобілів в Кутаїсі завжди прийде на допомогу.

Втомилися від тривалої поїздки - послуги трансферу в Кутаїсі до ваших послуг.

Кутаїсі розташований в районі Имеретия Західної Грузії.

Коли Имеретия була окрема від Грузії, саме в Кутаїсі знаходилися резиденції правителів, чиновників. У всі часи це місто як би притягував царів, правителів. У 2012 році Кутаїсі став парламентської столицею Грузії. Саме тому Кутаїсі називають другим за значимістю містом в Грузії.

Кутаїсі місто відносно невеликий. Тут проживає близько 180 тисяч чоловік.

В'їжджаючи в Кутаїсі створюється враження «не займаного міста». Все, так як і було багато років тому. Обсяги вкладених інвестицій в місто звичайно менше, ніж в Тбілісі і Батумі. Але може бути це навіть на краще. Тут можна відчути цей грузинський колорит не зіпсована столичними амбіціями.

Проспект Руставелі є центральною вулицею міста. Південніше проспекту Руставелі, знаходиться кутаїський фунікулер. Недалеко від фунікулера можна зустріти старовинний будинок імеретінській царів, відомий під ім'ям Окрос Чардахі.

На північ від парку по вулиці Паліашвілі розташований знаменитий кутаїський базар. Як кажуть місцеві жителі: «На кутаїському базарі можна купити все, що вам потрібно, ну а чого немає на базарі - цього вам і не потрібно».

Якщо ви все ж втомилися від поїздки, то в районі вулиці Цариці Тамари, довжина якої становить трохи більше одного кілометра, є безліч готелів, готелів з паркінгами, де можна залишити автомобіль, взятий на прокат, і ні про що не турбується.

У найстарішому місці в Кутаїсі на пагорбі Укемеріон розташований Храм Баграта, побудований в 1003 році. У 1994 році храм внесений в ЮНЕСКО до числа об'єктів Всесвітньої спадщини.

Якщо ви вирішили відвідати Грузію на травневі свята , то варто відзначити, що в Кутаїсі вже багато років поспіль 2 травня святкують день міста. В цей день проходять фестивалі, народні гуляння, і що-що, а святкувати грузини вміють. Не вірите?? Приїжджайте і переконайтеся в цьому самі.

Не варто думати що Кутаїсі - перекладний місто для подорожей. Тут купа цікавих місць, пам'яток.

Кутаїсі має зручне географічне розташування, оскільки можна вибрати будь-який напрямок для подальших поїздок.

Подорожувати на прокатному авто від нашої компанії - це завжди вигідно, зручно і комфортно.

Замовляйте оренду автомобілів в Кутаїсі сьогодні. Для вас найбільший вибір автомобілів в прокат в Кутаїсі і в цілому по Грузії.

Компанія Ліон Автопрокат зробила ще більш доступним прокат автомобілів в Кутаїсі (Батумі, Тбілісі і в інших містах) умови прокату демократичні, а автопарк новий.

Для замовлення автомобіля в прокат слід заповнити on-line форму замовлення авто в прокат на нашому сайті.

Прокат автомобилей в других городах Грузии

Наша компанія пропонує послуги прокату автомобілів в Кутаїсі. У Батумі і Тбілісі є наші представництва, але ми готові за бажанням клієнта надати автомобіль в прокат не тільки в зазначених нами містах, але і в інших містах Грузії.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому будь-якому місті, напишіть нам , ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті Грузії.

Зв'язатися з компанією Ліон Автопрокат Ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку .