Оплата онлайн

Прокат автомобілів в Грузії

Прокат авто:

Торгова марка Ліон автопрокат рада запропонувати вам послуги оренди авто в Грузії. Чи збираєтеся відвідати Грузію? Заздалегідь подбайте про своє пересування на території даної країни. Наша компанія запропонує вам прокат авто в Тбілісі, прокат авто в Кутаїсі и прокат авто в Батумі,так само ви можете замовити послуги трансферу (проїзд) з Батумі, Тбілісі чи Кутаїсі в будь-який інший місто Грузії.

Спеціально для наших клієнтів ми вибрали одні з кращих і популярних пропозицій по автомобілям. Ліон прокат авто Грузія рада запропонувати нашим споживачам нові автомобілі за хорошою ціною. Ми не женемося за наживою і не пропонуємо машини з 10-15 річним віком. Весь наш автопарк у відмінному технічному стані.

Кожен автомобіль застрахований. Автомобільний рух у Грузії досить ускладнене. Тут, як на великому турецькому базарі - правий той хто поїхав першим або першим посигналив. Пішоходи взагалі поза законом, їм просто ніхто не поступається дорогу, навіть якщо вони знаходяться на середині дороги на пішохідному переході. Незважаючи на всю первинну дикість руху транспорту в Грузії, тут їздити зовсім не складно, тому прокат і оренда машин в Грузії не створить вам якихось додаткових напружень. Саме для безпеки наших клієнтів нами надаються послуги зі страхування автомобіля, відповідальності водія і звичайно ж, страхування здоров'я водія та пасажирів.

Наш автопарк досить різноманітний, у нас ви знайдете «паркетники», престижні позашляховики і прості джипи, кабріолети від найпростіших до люксових, автомобілі економ класу і звичайні середньостатистичні машини. У Грузії, основна маса людей вважає за краще тільки 2 марки автомобіля Мерседес і БМВ, що пов'язано з невеликими митами, і можливістю недорого купити б / у автомобіль.

Для того щоб дізнатися докладніше про прокат автомобіля в конкретному місті перейдіть на цільову сторінку регіону:
1. Оренда авто в Тбілісі
2. Оренда авто в Батумі
3. Оренда авто в Кутаїсі

Ознайомтеся з автопарком і цінами на прокат машин в Грузії.

Прокат автомобілів в Грузії

Компанія Ліон Автопрокат зробила ще більш доступним прокат автомобілів в Грузії (Батумі, Кутаїсі, Тбілісі і в інших містах) умови прокату демократичні, а автопарк новий.

Для замовлення автомобіля в прокат слід заповнити on-line форму замовлення авто в прокат на нашому сайті.

Прокат автомобілів в інших містах Грузії

Наша компанія пропонує послуги прокату автомобілів по Грузії. У Батумі, Кутаїсі та Тбілісі є наші представництва, але ми готові за бажанням клієнта надати автомобіль в прокат не тільки в зазначених нами містах, але і в інших містах Грузії.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому будь-якому місті, напишіть нам,ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з компанією Ліон Автопрокат Ви можете по телефону (+995) 514-64-64-44 або за допомогою форми зворотного зв'язку.