Оплата онлайн

Прокат автомобілів в Батумі

прокат авто Батуми

Всі ми чули про те, що Грузія здійснила справжній ривок. Країна зайняла верхні місця в рейтингу економічної свободи, легкості ведення бізнесу. У Грузії можна залишати машину не закрите на ніч, навіть з ключами, її все одно ніхто не візьме. Деякі місцеві жителі навіть не закривають свої квартири. Тут не беруть хабарі в поліції, освіті, держустановах. Ну а оскільки курортний сезон відкритий, то ласкаво просимо на кращий грузинський курорт європейської Грузії - Батумі.

Що знає сучасна людина про Батумі? Да нічого. А от старше покоління знає як хороший курорт з часів СРСР. Всі їхали відпочивати в Сочі, Ялту, Сухумі, і звичайно в Батумі.

    

Батумі - це курорт на березі Чорного моря . Тут проживає близько 150 тисяч чоловік, але в рік приїжджає понад мільйон туристів. В даний час Батумі є національним проектом. Місто дуже змінився за останні роки. Це пов'язано з тим, що грузинський уряд оголосив його проектом національного масштабу. Були запрошені архітектори з усього світу. Тут стали з'являтися такі готелі як Редісон, Шератон, Хілтон, Хаят. Найдорожчим готелем Грузії є Georgia Palace. Ніхто вже не може сказати, що Батумі - це радянський курорт, навпаки, зараз Батумі це, мабуть, найкращий курорт на чорноморському узбережжі. Якщо в цьому курортному сезоні ви не хочете їхати в Крим з яких-небудь причин, ласкаво просимо в Батумі!

Актуальним стане «транспортне питання». C нашою компанією - прокат автомобілів в Батумі - це «не питання».

    

Взяти на прокат машину в Батумі не потребує багато часу і нервів. Наші менеджери зможуть виконати всі ваші побажання. Підігнати до трапу літака, будь ласка. На залізничний вокзал або в будь-яке зазначене вами місце - запросто. А якщо ви хочете покуштувати справжнього грузинського вина, і бути мобільним, до ваших послуг оренда автомобіля в Батумі, з професійним водієм.

Найголовніше - тут ще й є море. Приморський парк - головна визначна пам'ятка Батумі. Набережна пролягає майже до кордону з Туреччиною. Прогулюючись по Батумі, відчуваєш таку п'янку свободу, розслаблення, особливо в Старому місті. Життя Старого Батумі відбувається на вулиці. Тут, як і багато років тому ставлять столи у дворі, грають в доміно, п'ють вино, перуть. Саме в цьому районі можна відчути справжній колорит Старого Батумі.

Якщо ви зібралися в Батумі коштує все бронювати заздалегідь. Місць в готелях в сезон немає. Те ж стосується і прокату авто в Батумі.

У Батумі багато сонця і ароматного морського повітря.

Тут практично не буває дощів. Але вам нема про що турбуватися. Ми надаємо на прокат авто в Батумі тільки з кондиціонером, або клімат контролем.

Щодо пам'яток. У Батумі найкрасивіші заходи в світі, сонце тут сідає в море рівно по центру і саме на заході можна почути шипіння від торкання сонцем морської гладі узбережжя.

У місті розташована стародавня фортеця «Тамара» і православна церква (колишній католицький собор).

У 2012 році була побудована піраміда з 33 букв грузинського алфавіту в формі клітинного ДНК, розташована в Парку Чудес.

Обов'язково варто взяти машину напрокат в Батумі і відвідати ботанічний сад в Мцване-Концхі.

Ну а якщо вже хочеться водних процедур, то ласкаво просимо на пляжі Сарпі! Це всього лише 15 км від Батумі. На прокатному автомобілі це займе близько 10 хвилин. Як кажуть грузини, в Сарпі найчистіше море і практично немає людей. Ну а де ж ще можна стрибнути в море зі скелі як не в Сарпі?

Також можна скористатися орендою автомобіля в Батумі, і відправитися в місто Боржомі, який відомий своєю лікувальною мінеральною водою. Відстань в трохи більше 250 км не стане важким, враховуючи які види на природу відкриються по шляху проходження.

І все ж якщо є в світі щастя, то ось воно в Батумі !! До зустрічі в новому курортному сезоні !!

Компанія Ліон Автопрокат зробила ще більш доступним прокат автомобілів в Батумі (Тбілісі, Кутаїсі і в інших містах) умови прокату демократичні, а автопарк новий.

Для замовлення автомобіля в прокат слід заповнити on-line форму замовлення авто в прокат на нашому сайті.

Прокат автомобілів в інших містах Грузії

Наша компанія пропонує послуги прокату автомобілів в Батумі. У містах Кутаїсі та Тбілісі є наші представництва, але ми готові за бажанням клієнта надати автомобіль в прокат не тільки в зазначених нами містах, але і в інших містах Грузії.

Перейдіть по посиланню, якщо Вас цікавить:

Прокат авто в Тбілісі

Прокат авто в Кутаїсі

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому будь-якому місті, напишіть нам , ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з компанією Ліон Автопрокат Ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку .