Оплата онлайн

Прокат автомобілів в ОАЕ

Прокат авто:
Прокат автомобилей в ОАЭ

Об'єднані арабські емірати (скорочено - ОАЕ) одна з найновіших, молодих, багатих країн, що динамічно розвиваються. ОАЕ, як держава була створена завдяки об'єднанню декількох еміратів в 60-х роках ХХ століття. Форма правління - монархія, однак з певними особливостями, адже главу об'єднаної держави обирають на кілька років з числа шейхів одного з Еміратів. Всього 7 еміратів.

Потрапляючи в Емірати, здається, що ти в казці, адже всього якихось 50-60 років тому тут була пустеля, а сьогодні достаток усього, сади і зелень. ОАЕ сьогодні - це і траси Формули 1, і сучасні іподроми, і кращі аквапарки і гірськолижні курорти (так гірськолижні курорти в пустелі), сонце цілий рік, пляжі, світовий центр торгівлі золотом, великий автомобільний базар з усього світу, новітня архітектура.

ОАЕ отримало свій бурхливий розвиток завдяки легко вилученими і великим запасам нафти на своєму шельфі у Перській затоці, Індійський океан. Сьогодні економіка Еміратів не залежна на 100% від нафтодоларів, потік грошових коштів від нафтовидобутку становить не більше 30-40% у бюджеті ОАЕ.

Країна просто насичена готелями, туристичними сервісами. Великою популярністю користується оренда авто в ОАЕ. Якщо ви приїхали в країну не просто для того щоб відвідати черговий торговий центр, а подивитися країну - необхідно замовити прокат авто в ОАЕ.

Послугу «прокат машин в ОАЕ» надають мільйони компаній, від невеликих фірм до найбільших міжнародних брендів. Вимоги та автопарки у всіх різні. Невеликі компанії завжди готові йти вам на поступки і пропонувати більш дешеві ціни.

Вартість палива в ОАЕ дуже дешева, тому, ви не витратите значного бюджету користуючись послугами прокату автомобілів в Еміратах, ціни на прокат авто в ОАЕ реально низькі. Від водіння, на автобанах, ви отримаєте суцільне задоволення і насолоду.

Приїжджайте в казку - замовляйте прокат і оренду авто в ОАЕ у нас!

Ознайомтеся з автопарком і цінами на прокат авто в ОАЕ.

Компанія Ліон Автопрокат зробила ще більш доступним прокат автомобілів в ОАЕ (Абу Дабі, Дубаї і в інших містах) умови прокату авто демократичні, а автопарк новий.

Для замовлення автомобіля в прокат слід заповнити on-line форму замовлення авто в прокат на нашому сайті.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому якому-небудь місті, напишіть нам, ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з підприємством Ліон Автопрокат Ви можете за телефоном (+38) 067-780-86-99 або за допомогою форми зворотного зв'язку.