Оплата онлайн

Прокат авто в Дубаї ОАЕ

Прокат авто в Дубаї ОАЕ

Дубаї (Дубай) - один з Еміратів, тобто територіальна одиниця (область, штат, регіон) держави Об'єднані арабські емірати. Дубаї - фінансова столиця ОАЕ. Місто дуже сильно розрослося за останні 20 років і представляє сьогодні собою сучасний фінансово-діловий центр не тільки Еміратів, Азії, а й усього світу.

Сьогодні Дубаї це центр всесвітньої торгівлі з великою кількістю молів, торгових центрів різного розміру і спрямованості. Є й квартал для шопоманів - Дейра.

У Дубаї можна відвідати гірськолижний центр, відправитися на острови Пальма і Світ - де розташовані дорогі вілли, відвідати готель з 7-ма зірками, піднятися на хмарочос Бурж Халіф і подивитися ще безліч інших різних речей.

Для організації своєї подорожі вам може знадобиться послуга оренди авто в Дубаї. Наша компанія з радістю надасть вам повний спектр послуг у цій сфері. Наші офіси представлені в більшості еміратів, тому сміливо можна замовляти прокат авто в Дубаї, у нас. Для того щоб отримати автомобіль, необхідно мати при собі паспорт і водійське посвідчення, оплату за прокат і заставу за прокатний автомобіль. Оплата і застава може бути заблокована на карті або оплачена готівкою. Ми пропонуємо різні умови оренди та прокату автомобіля в Дубаї, найкращі ціни на прокат машин.

Для оформлення замовлення на прокат авто в Дубаї - просто заповніть on-line форму замовлення авто в прокат в Дубаї, попередньо обравши який-небудь автомобіль з вподобаних. Машини можуть бути отримані в нашому офісі, аеропорту, у вашому готелі або будь-якому іншому зручному для вас місці.

Для того щоб докладніше ознайомитися з умовами прокату авто в Дубаї - перейдіть за посиланням.

Оренда авто в Дубаї - ціни і автопарк - перейдіть за цим посиланням.

Замовляйте оренду авто в Дубаї, тільки в Ліон автопрокат!

Компанія Ліон Автопрокат зробила ще більш доступним прокат автомобілів в ОАЕ (Шаржі, Дубаї і в інших містах Об'єднаних арабських еміратів) умови прокату демократичні, а автопарк новий.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому якому-небудь місті, напишіть нам, ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з підприємством Ліон Автопрокат Ви можете за телефоном (+38) 067-780-86-99 або за допомогою форми зворотного зв'язку.