Оплата онлайн

Прокат автомобілів в Абу Дабі ОАЕ

Прокат автомобилей в Абу Даби ОАЭ

Абу Дабі - емірат, столиця ОАЕ. В Абу Дабі знаходиться глава країни Об'єднані арабські емірати. Абу Дабі, як штат, цікавий туристам насамперед як столиця держави. Спочатку даний емірат не був туристично-орієнтованим, але час вносить свої корективи, і тут, крім ділових офісів, бізнес центрів, стали з'являтися туристи, які бажають подивитися на столицю чудової еміратської держави.

Абу Дабі поєднує в собі риси середньої Азії та сучасного арабського держави і віддаленої розвиненої Азії. Так, місто стоїть в затоці Індійського океану, чим нагадує трохи Гонг Конг, коли катаєшся на катері по затоці і дивишся на пейзаж хмарочосів.

В Абу Дабі чудова центральна мечеть, тут, втім, як і скрізь в ОАЕ, все горить вночі - підсвічені всі будівлі, дуже зелено і красиво.

Якщо ви відпочиваєте в Дубаї, Шарджі, Рас Аль Кхайме або Фуджейре, і зібралися відправиться в столицю, то звичайно ж це можна зробити на автобусі, але куди цікавіше скористатися послугою прокату автомобілів в Абу Дабі або іншому Еміраті. Ви зможете замовити послугу прокат авто в Абу Дабі в нашій компанії, ми допоможемо вам підібрати автомобіль і зробити приємну подорож.

Стандартні умови по оренді авто в Абу Дабі можна прочитати перейшовши за посиланням, ціни на прокат машин в Абу Дабі і автопарк - тут.

Для оформлення замовлення на прокат авто в Абу Дабі - заповніть on-line форму замовлення авто в прокат в Абу Дабі, попередньо обравши вподобаний або відповідний вам автомобіль. Автомобіль ви можете отримати і в нашому офісі, аеропорту, і у вашому готелі або будь-якому іншому зручному для вас місці.

Оренда авто в Абу Дабі - ціни і автопарк - дотримуйтесь за цим посиланням.

Замовляйте оренду авто в Абу Дабі, тільки в Ліон автопрокат!

Компанія Ліон Автопрокат зробила ще більш доступним прокат автомобілів в Абу Дабі ОАЕ (Дубаї і в інших містах) умови прокату демократичні, а автопарк новий.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому якому-небудь місті, напишіть нам, ми постараємося надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з підприємством Ліон Автопрокат Ви можете за телефоном (+38) 067-780-86-99 або за допомогою форми зворотного зв'язку.