Оплата онлайн

Прокат авто в Севастополі

Колись закрите місто, гордість флоту, місце дислокації і військова база Російського морського флоту. Сьогодні Севастополь має особливий статус. Всі автомобілі з Севастополя мають особливі номерні знаки, що відрізняють від номерних знаків на машинах півострова Крим.

В Севастополі так само є море, пляж, але дане місто приваблює менше туристів-пляжників, тут більше приїжджають ті, хто хоче подивитися на порт, військові кораблі, покататися на баркасах по красивих і мальовничих бухтах. Сьогодні є проект по відновленню закритого статусу міста Севастополь.

Якщо ви приїхали в Севастополь як гість або просто проживаєте тут і хотіли б замовити оренду автомобіля в Севастополі - зверніться в Ліон прокат автомобілів, ми надамо кожній із зазначених на нашому сайті автомобілів, в найкоротші терміни доставимо його на Вашу адресу в Севастополі.

Замовити прокат авто в Севастополі можуть і іноземці. Умови прокату автомобіля однакові для всіх. З документів вам знадобиться паспорт і водійське посвідчення. У свою чергу ми надамо автомобіль, контракт, чек на оплату послуг прокату авто в Севастополі.

Не відкладайте - замовте оренду автомобіля в Севастополі зараз. Подивіться наш автопарк і вартість прокатних авто в Криму.

Наша компанія пропонує послуги прокату автомобілів по Кримському півострову.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому будь-якому місті, напишіть нам, ми можливо зможемо надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з компанією Ліон Автопрокат Ви можете по телефону: +7 (978) 782-52-42 ; + 380- 67-780-86-99 або задати питання, за допомогою форми зворотного зв'язку.