Оплата онлайн

Прокат авто в Керчі

Керч місто на сході Криму, в даний момент місто придбало велике значення, сьогодні це фактично ворота Криму. Якщо раніше, до 2014 року, роль воріт Криму виконувала столиця - Сімферополь, а Керч була всього лише доповнення, то після подій 2014 року, Керч набула важливого значення і якщо не стала першим містом Криму, то другим вже точно, в питанні пропускної здатності приїжджих .

Сьогодні в Криму двоє основних воріт, це повітряні - Сімферополь, і морські, через паром - Керч. Сімферополь втратив роль сухопутних воріт, так як потік залізничного та автомобільного транспорту через материкову частину України припинений.

Однією з послуг нашої компанії є прокат автомобілів в Керчі, це дуже зручна послуга, якою користуються сотні туристів, що приїжджають до Криму сухопутно-морським шляхом, а не на літаку. Ті, хто переїхав до Криму на поромі, не хочуть продовжувати свою подорож в автобусі чи маршрутці, замовляють послугу оренда авто в Керчі без водія або послугу оренди автомобіля Керч, Крим, з водієм.

Автомобіль може бути доставлений прямо до порому, тому відразу з причалу ви зможете відправиться в подорож автомобілем. Прокат і оренда машини в Криму і Керчі мають свої переваги, так як ви відразу ж стаєте незалежними і вільно можете їхати не прив'язуючись до розкладу громадського транспорту.

Для замовлення послуги прокат автомобіля Керч просто передзвоніть нам або заповніть форму замовлення в розділі автопарк і замовте автомобіль в прокат в один клік, ми зв'яжемося з Вами в найкоротший час.

Для оренди автомобіля знадобиться наявність паспорта, посвідчення водія та гроші для оплати прокату і застави за автомобіль.

Наша компанія пропонує послуги прокату автомобілів по Кримському півострову.

Якщо Вас цікавить прокат автомобілів в іншому будь-якому місті, напишіть нам, ми можливо зможемо надати автомобіль в прокат в потрібному Вам місті.

Зв'язатися з компанією Ліон Автопрокат Ви можете по телефону: +7 (978) 782-52-42 або задати питання, за допомогою форми зворотного зв'язку .