one way популярні напрямки Київ авто Cимферопль прокат авто Прокат авто в Дубаї

Ліон прокат автомобілів

Київ і Дніпропетровськ, Львів і Харків,
Дубаї і Прага, Шарджа i Тбілісі
Ялта і Батумі, Абу-Дабі і Кутаісі
наші представництва скоро будуть майже у всіх точках земної кулі.

Якщо ви коли-небудь стикалися з послугою прокату автомобілів, безсумнівно ви звертали увагу на локальні і міжнародні компанії з оренди авто. Весь ринок світового автопрокату представлений великими торговими марками і локальними гравцями. Якщо ще 10-20 років тому ми могли говорити про незаперечну перевагу глобальних гравців світового автопрокату, то сьогодні їх вага похитати і вони потроху втрачають позиції.

Чому так?

Завдяки бурхливому розвитку інтернет, практично будь-яка компанія, навіть з найвіддаленішого села, може пропонувати свої послуги, в тому числі і в сфері оренди машин. Таким чином інтернет надав глобалізацію практично будь-якому домашньому господарству і якщо його домовласник здатний - він обов'язково побудує глобальну компанію. А ось 10-20 років тому, було по-іншому, для замовлення прокату автомобіля ви приходили в офіс компанії за місцем отримання автомобіля або в офіс цієї ж компанії, але в своєму місті і замовляли прокат. Знайти телефон компанії ви могли в довіднику або тільки завдяки рекламі за місцем. Інтернет полегшив життя туристам і прокату автомобілів. Все що вам потрібно, просто набрати словосполучення в пошуковому рядку, найчастіше набирають: «прокат авто, оренда авто, прокат і оренда автомобілів і машин», додаючи до запиту місто або країну.

Яскравий приклад глобалізації, компанія Ліон прокат автомобілів. Ми починали як невелика фірма, але тепер ми присутні в 4-х країнах світу, де маємо більше 30 офісів і пунктів видачі. За менш, ніж 10 років, ми побудували відмінну команду і обслужили велику кількість людей. Мінімум 1 раз на годину ми видаємо автомобіль комусь.

О нас

Для отримання автомобіля в будь-якій точці світу ми просимо надати вас паспорт і водійське посвідчення. Оплата прокату автомобілів справляэться в різних валютах, так як ми представлені в різних країнах і наші офіси в кожній країні приймають платежі в національній валюті. Всі ціни на прокат автомобілів представлені в євро, оплата проводиться за курсом, на день оплати.

Офіси компанії

Ви можете переглянути автопарки наших машин, що представлені в різних країнах: Грузії, України, Чехії та інших..

Умови надання послуги

Для того щоб замовити прокат авто, просто зателефонуйте нам або напишіть через сайт. Консультацію вам люб'язно нададуть в будь-якому з наших локальних офісів.

Також в будь який момент Ви можете скористуватись електронною поштою: