Оплата онлайн

Оренда авто в Україні

Оренда авто в містах України

Вирішили відвідати Україну? Задумайтесь про прокат авто в Україні, з даною послугою ви будете почувати себе більш мобільно і не будете обмежені в часі.

Послуги прокату машин в Україні пропонує безліч компаній, але завжди головне - вибрати ту, яка буде вам підходити. Основний критерій, яким керуються клієнти при виборі компанії з прокату автомобілів, є: ціна, новизна автомобілів, привітний персонал, простота умов і отримання автомобіля, великий вибір автомобілів по маркам.

Усім зазначеним критеріям і умовам відповідає наша компанія в Україні. Ми пропонуємо нові автомобілі, за дешевою ціною, вибір автомобілів великий і завжди є в наявності. Ліон прокат автомобілів в Україні не локальна, а міжнародна компанія, якщо вас цікавить оренда машин не тільки в Україні, а й в інших країнах, ми допоможемо у вирішенні вашого питання.

Наші офіси в Україні

В Україні, за багато років роботи ми побудували велику мережу з офісів і представництв. Наші офіси знаходяться в Дніпрі, Києві, Харкові, Львові та Одесі. Відкрито представництва в Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді, Рівному, Вінниці, Миколаєві та Херсоні.

Ми не йдемо по шляху великих міжнародних компаній, які обділяють дрібні міста, віддаючи переваги тільки обласним центрам, в яких є великі авіа вузли - аеропорти, ми маємо представників у Маріуполі, Мелітополі, Кам'янському (Дніпродзержинську), Трускавці та багатьох інших містах . Якщо десь немає нашого представництва ми, з задоволенням, доставимо автомобіль на вашу адресу за невелику доплату.

Умови прокату

Умови по оренді авто в Україні зовсім прості:

- стаж водіння 3 роки

- вік не менше 23-х років

- паспорт і водійське посвідчення в оригіналі в день отримання автомобіля

У розділі умови прокату викладено основні умови нашого договору прокату. Ми пропонуємо автомобілі з лімітованим пробігом, але так само ви можете замовити безлімітний пробіг, якщо вам необхідно.

Замовити автомобіль

Замовити автомобіль можна як через сайт так і за телефонами в Україні, Грузії, Росії, Чехії та інших країнах, де є наші офіси або представники. Для замовлення автомобіля просто вкажіть період прокату, клас авто і місце отримання і повернення автомобіля. У найкоротші терміни ми прорахуємо замовлення і надішлемо вам повний розрахунок на електронну пошту, вайбер або вотс Апп.

Хочете замовити автомобіль прямо зараз? Це можна зробити ось тут

Автопарк і ціни на оренду

Де можна подивитися ваші автомобілі? Нам часто задають таке питання. Найкращий і швидкий спосіб зробити це - подивитися на нашому сайті. Ви зможете побачити всі автомобілі представлені у нас, а так само подивитися ціни на прокат авто в Україні та вартість застави.

Додаткове обладнання або послуги

Якщо вам необхідний навігатор, дитяче крісло, кріплення для лиж, відеореєстратори або будь-яке інше обладнання, ми можемо забезпечити його. Ми здійснюємо видачу автомобіля не тільки на території наших офісів, але можемо доставити автомобіль за будь-якою адресою.

Оренда автомобілів в Україні з викупом

Якщо вас цікавить послуги фінансового лізингу, а саме оренда авто з правом викупу, ми можемо допомогти з цим. Все що потрібно: водійське посвідчення, ІПН код і паспорт, початковий внесок 30% від вартості автомобіля і щомісячна оплата. Ми пропонуємо як «голий» лізинг, коли всі витрати по обслуговуванню автомобіля лягають на вас, так і лізинг на умовах все включено, тобто повний пакет. В оренду з правом викупу може бути отриманий автомобіль як новий так і який був у використанні. Більше про фінансовий лізинг можна дізнатися в статті

Залишилися питання ???

Телефонуйте нам:

Телефон: (+ 38) 067-780-86-99